Rawicka Baza Wolontariuszy

Organizatorzy 24h RFS zapraszają chętnych mieszkańców, którzy ukończyli 16 lat do zgłaszania się do Rawickiej Bazy Wolontariuszy.

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji 24 godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu, jak co roku na arenach festiwalowych nie zabraknie wolontariuszy, którzy będą wspierać uczestników. To dla nich, poświęcają swój wolny czas i z pełnym zaangażowaniem pomogą niejednemu zawodnikowi we współzawodnictwie. Każdego roku jak mrówki, zawsze pomocni, uśmiechnięci i pełni entuzjazmu wspierali organizatorów. Wolontariusze są bardzo zadowoleni i dumni, że mogą pomóc choć w minimalnym stopniu. 
 
Koordynatorem wolontariatu jest Pani Agata Roszak nauczyciel Gimnazjum w Sierakowie, która przyjmuje zapisy chętnych (tel. 663 751 936). Można się także zgłosić wysyłając maila na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  z podaniem imienia i nazwiska, nr PESEL i kontaktu telefonicznego. 
 
Liczymy szczególnie na uczniów rawickich gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych!!
 
 
 
Koordynator Główny Festiwalu
Maciej Szymkowiak