Archiwum

 

Zakończył się nabór do 24 godzinnego Festiwalu Siatkówki Plażowej. Zgłosiło się 26 par. W załączniku przedstawiamy szczegółowy , minutowy plan rozgrywek oraz system rozgrywek we wszystkich grupach.

Więcej…

Szczegółowy plan minutowy rozgrywek i podział na kategorie ukaże się już jutro. Pozdrawiamy!

Więcej…

Drodzy biegacze! Zespół Młode Wilczki Świecie poszukuje zawodników

Więcej…

Zachęcamy do udziału !

 

Zamieszczamy  AKTUALNĄ (16.05.2015 r.) listę zgłoszonych drużyn do maratonu pływackiego:

Więcej…

[KOMUNIKAT] Zwolniło się jedno miejsce dla drużyny do 24-godzinnego Maratonu Pływackiego ! Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres emailowy:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

[AKTUALIZACJA] Program 24 - godzinnego Rawickiego Festiwalu Sportu, który odbędzie się w dniach 16-17 maja 2015 w Rawiczu.

Więcej…

W dniach 16-17 maja 2015 na rawickich Plantach równolegle do trwającego 24 - godzinnego sztafetowego biegu Plantami Jana Pawła II odbędzie się 24 – godzinna sztafeta „Rawiczanie Biegają 24 h” złożona z dowolnej ilości uczestników. Celem tego przedsięwzięcia jest zaangażowanie jak największej ilości biegaczy, miłośników biegania - mieszkańców Rawicza i okolic. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą wspólnie z nami stworzyć najliczniejszą sztafetę. Każdy kto zgłosi się do biegu może zdecydować jaki dystans pokona.

Więcej…

Zamieszczamy listę zgłoszonych drużyn do biegu : LISTA ZAMKNIĘTA !

Więcej…