Turniej siatkówki - OŚWIADCZENIE

Turniej siatkówki - ZAPISY

Turniej siatkówki - ARENA

Regulamin Siatkówki Plażowej 2022

Lista startowa zawodników na 24h Festiwal Siatkówki Plażowej w Rawiczu

Kat. damska:

1.Balaszczuk-Korab

2.Czaplińska-Kucner

3.Kurzepa-Wysocka

4.Parczyńska-Schraube

5.Płaczek-Pawlicka

6.Radzewicz-Karolczyk

7.Sitko-Semeniaka

8.Szczerba-Gostyńska

Kat. miksty:

1.Czaplińska-Foltynowicz

2.Grajewska-Borkowski

3.Marciniak-Jarosz

4.Parczyńska-Poznański

5.Piątek-Skrzypiński

6.Płaczek-Muszyński

7.Radzewicz-Robak

8.Semeniaka-Lubczyński

9.Sitko-Krzowski

Kat. męska ( limit zwiększony do 16 drużyn ):

1.Kalak-Mielcarek

2.Sobkowiak-Sroczan

3.Stanek-Gajewski

4.Dana-Balaszczuk

5.Andersch-Wojciechowski

6.Teszner-Teszner

7.Kowalski-Tomaszewski

8.Sykała-Krzowski

9.Jackowski-Dębowski

10.Przybyłek-Szerszeń

11.Lubczyński-Kazimierczak

12.Tarasov-Shvets

13.Wlazik-Lisiecki

14.Szymkowiak-Turek

15.Lewicki-Stysiał

16.Głowacki-Krawiecki

R1.Schraube-Rodykow

R2.Zimny-Lorek

Przypominamy o dokonaniu płatności wpisowego na konto znajdujące się w regulaminie w celu potwierdzenia uczestnictwa.

System i plan gry na 24h Festiwal Siatkówki Plażowej w Rawiczu:

Kat. męska i damska- system brazylijski, 1 set do 21pkt. Mecz o 3 miejsce i finał 2 sety do 15pkt ew. tie break do 11pkt.

Kat. miksty- dwie grupy, 1 set do 21pkt, zwycięstwo 2pkt, przegrana 1pkt, dalej liczone małe punkty. Mecz o 3 miejsce i finał 2 sety do 15pkt ew. tie break do 11pkt.

Sobota:

kat. męska:

Weryfikacja 9:00-10:00 (targowisko)

Rozpoczęcie 10:00 - 16:00 (targowisko)

16:00 - 20:00 (targowisko +SP4)

Półfinały, mecz o 3 miejsce i finał w niedzielę od

12:00 - 14:00 (targowisko)

15:00 - 16:00 niedziela wręczenie nagród na scenie (targowisko)

UWAGA - zmiana godzin!!!!

kat. damska:

Weryfikacja 11:30 (targowisko) !!!

Rozpoczęcie 12:00 - 16:00 (SP4) !!!

Rozdanie nagród w ten sam dzień po zakończeniu turnieju.

Niedziela:

kat. miksty:

Weryfikacja 7:30 - 8:00 (targowisko)

Rozpoczęcie GR A 8:00 - 12:00 (targowisko)

Rozpoczęcie GR B 8:00 - 12:00 (SP4)

Półfinały, mecz o 3 miejsce 12:00 - 14:00 (SP4)

Finał 14:00 - 15:00 (targowisko)